Další produkty

katalog

Zasouvací dveře JAP 710 KOMFORT

Sestava dvou stavebních pouzder spojených vodící lištou

Rychlý kontakt

"J.A.P." spol. s r.o.
Nivky 67, 750 02 Přerov

tel.: 581 706 011
fax.: 581 706 014
e-mail: zabradli@schody-jap.cz

www.schody-jap.cz

Poslední novinky

Testovali jsme pojezdy posuvných dveří

Opravdovou kvalitu pojezdů pro zasouvací dveře do pouzdra jen stěží poznáte na první pohled, přesvědčit se můžete až po několika letech používání. My jsme Vám ušetřili čas a díky speciálnímu simulátoru posuvů vyzkoušeli, kolik toho ve skutečnosti pojezdy pro posuvné dveře vydrží.

Poslední články

Montáž stavebního pouzdra snadno a rychle

Zabudování stavebního pouzdra pro posuvné dveře do příčky byste měli zvládnout sami podle přiloženého návodu. Následující postup vám objasní, že to opravdu není nic složitého.


Další produkty J.A.P.

Společnost J.A.P., spol. s r.o., je česká firma, která vznikla v roce 1991. Její sídlo je v Přerově. J.A.P. vyrábí stavební pouzdra pro zasouvací dveře, stahovací schody, interiérová a exteriérová točitá schodiště, interiérová segmentová schodiště, nerezové zábradlí stavebnicového typu, požární a zateplené uzávěry. Z její dílny pochází stavební kovové prvky vysoké kvality s nápaditým designem a za přijatelnou cenu.

Společnost J.A.P. je také výhradním dovozcem italských stavebnicových schodišť značky Alibini & Fontanot pro ČR. Bližší informace najdete na www.schody-jap.cz nebo www.schodyasyn.cz.

Schody, pouzdra a kování, zábradlí

Točitá schodištěTočitá schodiště Segmentová schodištěSegmentová schodiště Bočnicová schodištěBočnicová schodiště Atypická schodištěAtypická schodiště
Obklad betonového schodištěObklad betonového schodiště Stahovací schodyStahovací schody
 
ZábradlíZábradlí
 
GrafoskloGrafosklo