O nás
 

Zaujala vás
naše nabídka?

Poptávka

EN CZ

O nás

Společnost JAP FUTURE s.r.o. je výrobní firma a vznikla v prosinci roku 1991 v Kokorách u Přerova.

V polovině roku 2001 byly veškeré provozy a kanceláře firmy přestěhovány do společného areálu na adresu Nivky č. p. 67, 750 02 Přerov.

V současné době máme dva showroomy v Praze, jeden v Přerově a jeden v Bratislavě.

Naším hlavním cílem je dodávat na trh stavební prvky vysoké kvality s nápaditým designem za přijatelnou cenu.

Společnost má zaveden systém jakosti ISO 9001.

Staráme se o váš komfort více jak 25 let

založení firmy
1991
1992
stahovací schody "LUSSO" do stropu
stahovací schody "VERTICALE" do kolmé stěny
1995
1996
interiérová a exteriérová točitá schodiště
interiérová segmentová schodiště
1998
1999
rozšíření řady interiérových segmentových schodišť o tzv. mlynářské
rozšíření řady stahovacích schodů o LUSSO ZP a LUSO PP
stavební pouzdro pro zasouvací dveře
2000
2003
posuvné systémy, kování a úchyty k posuvným a zasouvacím dveřím
Nerezové zábradlí
2009
2010
Grafosklo
posuvné systémy Trix a Rollo
2011
2012
skleněné stěny
rozšíření řady stahovacích schodů o ARISTO
rozšíření řady stavebních pouzder o Aktive, Emotive a Latente
rozšíření řady stahovacích schodů o KOMBO
2013
2014
skryté otočné hliníkové zárubně Aktive a Emotive
designové dveře Master a Strong z materiálu hliník a sklo
2015
2016
designové dveře Master Clear
skryté zárubně a bezobložková stavební pouzdra
2017
2018
obkladový systém Efekta
dveře Idealine a Ideanet
2019
 
A stále vyvíjíme nová řešení!

Naší filozofií je dodávat svým zákazníkům stavební prvky
špičkové kvality s nápaditým designem.

Bc. Petr Paksi, DBA,
jednatel JAP FUTURE

NÁŠ PŘÍBĚH

Přerovská společnost JAP Future plynule navazuje na historii firmy J.A.P. spol. s r.o., která působila na českém trhu již od roku 1991. Z původně malé regionální firmy se tato společnost vypracovala na předního výrobce na českém trhu. Společnost disponuje showroomy s odborně vyškoleným personálem v Přerově, Brně, Praze a Bratislavě. Dále nabízí možnost poradenství prostřednictvím svých obchodně technických poradců, kteří působí jak v Česku, tak na Slovensku.

V portfoliu společnosti naleznete široký sortiment stavebních prvků, jako jsou stavební pouzdra pro posuvné dveře, skryté zárubně, posuvné systémy, Grafosklo a skleněné stěny, stahovací schody, nerezové zábradlí a schodiště.

Stavební pouzdra z výrobní linky společnosti JAP FUTURE jsou charakteristické spojením účelnosti a estetiky. Stavební pouzdra jsou vyráběny v několika typech Norma standard, Norma komfort, Norma paralel a Norma unibox. Všechna stavební pouzdra jsou dodávána ve dvou variantách – do zděné příčky a do sádrokartonu ve dvoukřídlém i jednokřídlém provedení.

V roce 2013 byla nabídka stavebních pouzder rozšířena a k typu Norma přibyly další varianty Latente, Emotive a Aktive. Novinkou v roce 2014 pak byly skryté zárubně Latente, Emotive a Aktive. Jestliže není možné použít posuv do zdi, pak společnost nabízí řešení pomocí posuvných systémů po zdi. Posuvné systémy po zdi jsou pak nabízeny v řadách Trix Zero, Trix One, Trix Heavy a posuvné systémy Rollo.
Výrobní společnost JAP FUTURE je první ve výrobě Grafoskla – kaleného skla se zalaminovaným digitálním tiskem nebo textiliemi. Toto Grafosklo umožňuje designově sladit interiér do jednoho celku. Grafosklo má široké použití jako například skleněné obklady do kuchyně, skleněné dveře či celoskleněné stěny.

Skleněné stěny společnost nabízí v celkem 10 modelových řadách, které v sobě kombinují různá uspořádání skleněných tabulí, dveří a světlíků.
Společnost se dále specializuje také na výrobu stahovacích schodů do stropu i do stěny, které se vyznačují moderním designem a přitom vynikají snadnou manipulací. Stahovací schody nabízíme ve 3 typech – stahovací schody Aristo, Kombo a Lusso. Všechny stahovací schody mají protipožární odolnost ověřenou ve zkušebnách v ČR a v Německu.

Dalším významným stavebním prvkem, který společnost nabízí, jsou schody a schodiště. V nabídce společnosti naleznete točitá schodiště, segmentová schodiště, bočnicová schodiště a třmenová schodiště. Schody a schodiště jsou k dispozici jak do interiéru, tak exteriéru v materiálech ze dřeva, kovu, betonu či kombinovaná.

Nedílnou součástí nabídky je pak nerezové zábradlí, které je určené pro betonová schodiště, montované schody či balkóny a balustrády. Součástí výrobního programu jsou pak výplně zábradlí založené na čistém a ladném designu, kvalitě ukončení a instalaci výplní ke sloupkům. Na výběr jsou výplně zábradlí lankové, prutové či skleněné výplně s čirým, matným nebo potištěným sklem. Další variantou je pak možnost výplně zábradlí v moderním duchu a to celoskleněné zábradlí bez sloupků.