Zasouvací systém JAP

katalog

Zasouvací dveře JAP 710 KOMFORT

Sestava dvou stavebních pouzder spojených vodící lištou

Rychlý kontakt

"J.A.P." spol. s r.o.
Nivky 67, 750 02 Přerov

tel.: 581 706 011
fax.: 581 706 014
e-mail: zabradli@schody-jap.cz

www.schody-jap.cz

Poslední novinky

Testovali jsme pojezdy posuvných dveří

Opravdovou kvalitu pojezdů pro zasouvací dveře do pouzdra jen stěží poznáte na první pohled, přesvědčit se můžete až po několika letech používání. My jsme Vám ušetřili čas a díky speciálnímu simulátoru posuvů vyzkoušeli, kolik toho ve skutečnosti pojezdy pro posuvné dveře vydrží.

Poslední články

Montáž stavebního pouzdra snadno a rychle

Zabudování stavebního pouzdra pro posuvné dveře do příčky byste měli zvládnout sami podle přiloženého návodu. Následující postup vám objasní, že to opravdu není nic složitého.


Zasouvací systém stavebních pouzder JAP

JAP 700 – STANDARD

JAP 710 - KOMFORT

JAP 700 Standard – pouzdro pro dveře jednokřídlé

JAP 710 Comfort – sestava dvou stavebních pouzder

Tento model představuje nejběžnější typ stavebních pouzder pro zasouvací dveře: jednoduché pouzdro pro dveře jednokřídlé.
 

Tento model je sestavou dvou stavebních pouzder navzájem spojených vodící lištou. Každé pouzdro je určeno pro jedny jednokřídlé dveře, které se potom vysouvají proti sobě. Pohyb dveřních křídel může být i synchronizová

JAP 720 - UNIBOX

JAP 730 - PARALLEL

JAP 720 Unibox – dvojité pouzdro JAP 730 Parallel

Jde o typ dvojitého pouzdra, v němž jsou dvoje jednokřídlé dveře, které mohou uzavírat dva vedle sebe sousedící pokoje (každé křídlo jde na opačnou stranu).


 

Jde o typ dvojitého pouzdra, v němž jsou dvě dveřní křídla zavírající se jedním směrem paralelně za sebou. Pohyb dveřních křídel je synchronizován. U tohoto typu pouzdra nelze však použít celoskleněné dveře nebo dveře s kombinací sklo a dřevo, není-li kolem dveří dřevěná rámová konstrukce.