<<

>>

DVEŘE JAP
NOVÉ DESIGNOVÉ DVEŘE
DO NOVÉ DOBY

Dveře jsou provedeny v různých variantách technického řešení.

ČISTÝ DESIGN
TO JSOU DVEŘE JAP
PRO KAŽDÝ INTERIÉR

Každé dveře v mnoha provedeních ve variantách otočných či posuvných dveří.

KOMBINACE MATERIÁLŮ
VYSOKÁ KVALITA
OD ČESKÉHO VÝROBCE

Kombinace strukturovaných barev, potisků či materiálů dle RAL.

ČISTÝ DESIGN
DVEŘÍ JAP PRO VÁS
OTOČNÉ I POSUVNÉ

Skleněné výplně dveří s možností potisku či čistého designu

 

Zaujala vás
naše nabídka?

Poptávka

EN CZ

Model MASTER

Model Master řez
Model Master

Tradiční vzory a modely dveří jsou všude kolem nás. Ale unikátní dveře Master byly navrženy tak, aby mohly spoludotvářet interiér vašeho domova.

Hliníkové profily, které tvoří rám dveří jsou oboustranně opláštěné různými moderními materiály dle vaší volby – sklo, laminát, dýhovaná, lakovaná a surová MDF nebo kovolaminát o tloušťce 4 mm.Vnitřní prostor mezi dvěma plášti je vyplněn extrudovaným polystyrénem.

U dveří Master nabízíme i designové členění venkovního opláštění, a to jak horizontálně, tak vertikálně, kdy takto vzniklá jednotlivá pole mohou být vyplněna různými materiály. Profil těchto dveří je vyroben z eloxovaného hliníku nebo může mít strukturální barvu dle vzorníku barev RAL.

Dveře Master nabízíme ve variantě posuvné bezpolodrážkové nebo otočné bez polodrážkové i polodrážkové. Dveře mají zkoušku mechanických vlastností a otočné dveře Master mohou mít zvukovou izolaci 34 dB po přidání prahové lišty. Díky našim výrobním možnostem nabízíme dveře až do výšky 3700 mm.

 

Model Master Clear

Dveře MASTER Clear

Typ dveří MASTER, které nemají vnitřní výplň, z extrudovaného polystyrénu. Hliníkový rám dveří je z obou stran pouze opláštěný sklem s pohledovým rámovým černým potiskem. Sklo může být čiré, planibel nebo satináto.